Alina Gazda

Alina Gazda

wielkopolskie - Gniezno, Września, Leszno, Szamotuły Buk, Swarzędz, Śrem, Rogoźno, Wągrowiec, Poznań, Przeźmierowo, Puszczykowo

Specjalizuję się w pomocy w uzyskiwaniu kredytów  hipotecznych. Ponadto pomagam w otrzymaniu kredytów gotówkowych, firmowych oraz w budowaniu indywidualnych planów finansowych.

Poradnictwem kredytowym zajmuję się od 9 lat. Posiadane doświadczenie pozwala mi na znalezienie optymalnego rozwiązania kredytowego dla Klientów. Przy wyszukiwaniu ofert  finansowania zawsze kieruję się kryterium największej odpowiedniości  dla Klienta.

Moi Klienci mogą liczyć na pełne zaangażowanie z mojej strony oraz pomoc na każdym etapie współpracy.

  • kredyty na zakup mieszkania/domu na rynku wtórnym
  • kredyty na zakup mieszkania/domu na rynku pierwotnym
  • kredyty na zakup kamienicy
  • kredyty na remont i wykończenie nieruchomości
  • kredyty w programach z dopłatami rządowymi
  • kredyty na budowę domu systemem gospodarczym i z generalnym wykonawcą
  • kredyty na zakup działki budowlanej
  • kredyty na zakup działki rolnej
  • kredyty na zakup siedliska
  • kredyty na refinansowanie poniesionych kosztów budowy/zakupu nieruchomości
  • kredyty na zakup działki i budowę w jednym
  • kredyty na refinansowanie kredytów hipotecznych
  • kredyty konsolidacyjne
  • pożyczki hipoteczne
  • kredyty na cele komercyjne
  • kredyty gotówkowe
  • programy regularnego oszczędzania.
W chwili gdy starałem się z żoną o kredyt hipoteczny na zakup mieszkania miałem dość skomplikowaną historię kredytową. Odwiedziliśmy kilka banków, łącznie z Open Finance. Tylko u Pani Gazdy otrzymaliśmy konkretną odpowiedź, a także pomoc w opracowaniu całej "strategii", która miała na celu otrzymanie kredytu hipotecznego. Byliśmy o wszystkim informowani na bieżąco, właściwie "prowadzeni za rękę". Cała sprawa zakończyła się pozytywnie dla nas. Naprawdę polecam Panią Alinę Gazdę jako eksperta kredytowego - finansowego.

Sebastian Janiszewski Kredyt hipoteczny.

Telefon:  785 852 610

E-mail: alina.gazda@sprawdzonydoradca.pl

 

Znajdź doradcę w swoim mieście

zachodniopomorskie pomorskie warminsko-mazurskie podlaskie mazowieckie kujawsko-pomorskie wielkopolskie lodzkie lubelskie swietokrzyskie podkarpackie lubuskie dolnoslaskie opolskie slaskie malopolskie
 
Dlaczego my?

Ostatnio na blogu

Mieszkanie dla Młodych - od A do Z

Jeśli jeszcze nie byłeś właścicielem mieszkania i nie przekroczyłeś 35. roku życia, masz okazję na nabycie nowego lokum w ramach rządowego programu "Mieszkanie dla Młodych". Jak to w ustawach bywa, znane są ogólniki, ale trudno znaleźć rzeczową odpowiedź na pytanie: kto tak naprawdę może otrzymać dofinansowanie? Oprócz warunków wspomnianych w pierwszym zdaniu tego wpisu, trzeba pamiętać, aby:
- zakupione lokum było nowe,
- lokal mieszkalny nie przekroczył 75 m2, a w przypadku domu jednorodzinnego 100 m2 (gdy wychowujemy minimum trójkę dzieci, ten limit wzrasta odpowiednio do 85 m2 i 110 m2)
- zaciągnąć kredyt na minimum 50% całej wartości mieszkania bądź domu na co najmniej 15 lat.
Jak to wygląda z dofinansowaniem? Dostajemy 10% wartości nieruchomości do wkładu własnego przy zaczerpniętym kredycie, a w przypadku posiadania dziecka 15%. Kolejne 5% możemy otrzymać, gdy w ciągu 5 kolejnych lat będziemy wychować już trójkę dzieci. Opisywana dopłata obowiązuje tylko do 50 m2 zakupionego mieszkania.

Dowiedz się więcej

Czy wiesz, że?

Poradnik kredytobiorcy

Co to są wakacje kredytowe?

To możliwość zawieszenia kredytu na określony czas. Niespłacana rata nie ulega jednak anulowaniu, a jedynie przesunięciu na okres późniejszy.

Mieszkanie dla młodych - jaka dopłata?

Beneficjenci otrzymają jednorazową dopłatę do kredytu (w wysokości 10 proc.), liczoną według wartości odtworzeniowej metra kwadratowego mieszkania. Dopłatą zaś zostanie objęte 50 mkw zakupionego mieszkania, o powierzchni maksymalnej do 75 m kw. Pomoc Państwa w ramach programu Mieszkanie dla Młodych może dodatkowo wzrosnąć, jeśli w ciągu 5 lat w zakupionym mieszkaniu urodzi się trzecie dziecko, rodzina ta otrzyma dodatkowe 5 proc. dopłaty.

Jaki jest minimalny i maksymalny okres kredytowania?

Okres minimalny zazwyczaj nie jest określony. Od 2014 roku zmalał za to maksymalny okres kredytowania, który obecnie wynosi 35 lat.

Od czego zależy oprocentowanie kredytu?

Oprocentowanie kredytu zależne jest od marży oraz stawki WIBOR (dla kredytów w złotówkach), LIBOR i EURIBOR (dla kredytów w walutach obcych). Pierwszy składnik ma wartość stałą i wynika z umowy na linii klient - bank. Stawki określają wysokość oprocentowania na rynku międzybankowym i mogą się zmieniać w trakcie spłacania kredytu.

Czym jest pożyczka krótkoterminowa?

Chwilówka różni się od kredytu bankowego pod wieloma względami (choć niektóre banki także ją oferują). Przede wszystkim, jak sama nazwa wskazuje, pieniądze są pożyczane na krótki okres, zazwyczaj od jednego dnia do miesiąca. Im dłuższy okres spłaty wybierzemy, tym więcej przyjdzie nam zapłacić. Jeśli natomiast nie zdążymy w terminie oddać całej kwoty, musimy liczyć się z dodatkowymi opłatami, ponoszonymi w regularnych odstępach czasu.  

Lokata? Lepiej na dłużej

Przede wszystkim należy pamiętać, że banki potrzebują pieniędzy składanych na lokatach, aby móc przekazać je do dalszego obrotu, między innymi udzielając kredytów. Dlatego z punktu widzenia tych instytucji, najlepiej abyśmy składali jak największe kwoty na długie okresy czasu.

Dowiedz się więcej