Ekspert finansowy - kredytowy - Grodzisk Wielkopolski

Radosław Kwiatkowski

Radosław Kwiatkowski

wielkopolskie - Luboń, Śrem, Jarocin, Środa Wielkopolska, Swarzędz, Września, Oborniki Wielkopolskie, Kaźmierz, Murowana Goślina, Leszno, Buk Czerwonak, Skoki, Rogoźno, Szamotuły, Poznań, Grodzisk Wielkopolski, Pobiedziska, Kościan, Mosina, Przeźmierowo, Puszczykowo

Specjalizuję się w kredytach hipotecznych i gotówkowych. Moim zadaniem jest znalezienie najlepszej oferty na rynku dla klienta. Zajmuję się całym procesem kredytowym. Od udzielenia pierwszych porad klientom dotyczących ich nierucho...
Swoją pracę zawodową w branży finansowej zacząłem od pracy w Banku Millennium gdzie przepracowałem trzy lata. Dzięki tej pracy poznałem specyfikę pracy bankowej. Mogę powiedzieć, że przez ten czas nauczyłem się takiego "bank...
...
Polecam pana Radosława, każdemu kto stara się o kredyt. Jest to osoba kompetentna, kontaktowa oraz niezwykle pomocna. Dobiera ofertę banków do potrzeb klienta, analizuje i przedstawia kilka opcji uzyskania kredytu, organizuje wszelkie wymagane ...

Telefon: 507006459

E-mail: radoslaw.kwiatkowski@taxcare.pl

Znajdź doradcę w swoim mieście

zachodniopomorskie pomorskie warminsko-mazurskie podlaskie mazowieckie kujawsko-pomorskie wielkopolskie lodzkie lubelskie swietokrzyskie podkarpackie lubuskie dolnoslaskie opolskie slaskie malopolskie
 
Dlaczego my?

Ostatnio na blogu

Mieszkanie dla Młodych - od A do Z

Jeśli jeszcze nie byłeś właścicielem mieszkania i nie przekroczyłeś 35. roku życia, masz okazję na nabycie nowego lokum w ramach rządowego programu "Mieszkanie dla Młodych". Jak to w ustawach bywa, znane są ogólniki, ale trudno znaleźć rzeczową odpowiedź na pytanie: kto tak naprawdę może otrzymać dofinansowanie? Oprócz warunków wspomnianych w pierwszym zdaniu tego wpisu, trzeba pamiętać, aby:
- zakupione lokum było nowe,
- lokal mieszkalny nie przekroczył 75 m2, a w przypadku domu jednorodzinnego 100 m2 (gdy wychowujemy minimum trójkę dzieci, ten limit wzrasta odpowiednio do 85 m2 i 110 m2)
- zaciągnąć kredyt na minimum 50% całej wartości mieszkania bądź domu na co najmniej 15 lat.
Jak to wygląda z dofinansowaniem? Dostajemy 10% wartości nieruchomości do wkładu własnego przy zaczerpniętym kredycie, a w przypadku posiadania dziecka 15%. Kolejne 5% możemy otrzymać, gdy w ciągu 5 kolejnych lat będziemy wychować już trójkę dzieci. Opisywana dopłata obowiązuje tylko do 50 m2 zakupionego mieszkania.

Dowiedz się więcej

Czy wiesz, że?

Poradnik kredytobiorcy

Co to są wakacje kredytowe?

To możliwość zawieszenia kredytu na określony czas. Niespłacana rata nie ulega jednak anulowaniu, a jedynie przesunięciu na okres późniejszy.

Mieszkanie dla młodych - jaka dopłata?

Beneficjenci otrzymają jednorazową dopłatę do kredytu (w wysokości 10 proc.), liczoną według wartości odtworzeniowej metra kwadratowego mieszkania. Dopłatą zaś zostanie objęte 50 mkw zakupionego mieszkania, o powierzchni maksymalnej do 75 m kw. Pomoc Państwa w ramach programu Mieszkanie dla Młodych może dodatkowo wzrosnąć, jeśli w ciągu 5 lat w zakupionym mieszkaniu urodzi się trzecie dziecko, rodzina ta otrzyma dodatkowe 5 proc. dopłaty.

Polisa na życie

Decyzji o zakupie polisy na życie nie powinniśmy podejmować w pośpiechu. Najważniejsze jest realne określenie naszych potrzeb, oczekiwań i możliwości. Powinniśmy starannie zapoznać się z informacjami zarówno na temat samego towarzystwa, jak i oferowanej polisy na życie. Nie dokonujmy wyboru polisy na życie jedynie w oparciu o cenę. Choć może to być ważny argument w naszych poszukiwaniach odpowiedniego ubezpieczenia na życie, ale to nie cena powinna zaważyć na naszej decyzji. 

Czy bez wkładu własnego otrzymam kredyt hipoteczny?

Od 2014 roku nie. Zgodnie z nowymi wytycznymi zaciągnięcie kredytu hipotecznego umożliwia tylko wkład własny w wysokości minimum 5 % wartości nieruchomości.

Czy warto ubezpieczać kredyt hipoteczny?

Tak. Ubezpieczenie kredytu chroni przed niektórymi niepożądanymi skutkami, takimi jak śmierć kredytobiorcy, ciężka choroba, utrata pracy czy zniszczenie mieszkania.

Czym jest pożyczka krótkoterminowa?

Chwilówka różni się od kredytu bankowego pod wieloma względami (choć niektóre banki także ją oferują). Przede wszystkim, jak sama nazwa wskazuje, pieniądze są pożyczane na krótki okres, zazwyczaj od jednego dnia do miesiąca. Im dłuższy okres spłaty wybierzemy, tym więcej przyjdzie nam zapłacić. Jeśli natomiast nie zdążymy w terminie oddać całej kwoty, musimy liczyć się z dodatkowymi opłatami, ponoszonymi w regularnych odstępach czasu.  

Dowiedz się więcej