O nas

Zawodu eksperta finansowego nie sposób się wyuczyć - to powołanie polegające na udzielaniu pomocy drugiemu człowiekowi. Cierpliwość, szeroka wiedza i empatia to tylko niektóre cechy, które musi posiadać profesjonalny ekspert  finansowy. Mamy zasadę, że do naszego zespołu przyjmujemy jedynie ludzi, posiadających wymienione właściwości. Dążymy bowiem do pełnego zadowolenia u reprezentowanych przez nas Klientów i liczymy na długą i owocną współpracę z osobami prywatnymi, a także małymi i średnimi firmami.

Nasza szeroka baza odpowiednio przygotowanych przedstawicieli sprawia, że działamy na terenie całego kraju. Dostosujemy się do potrzeb i możliwości każdego Klienta - to on wyznacza termin i miejsce spotkania - nam nie robi różnicy, czy ma się ono odbywać z samego rana czy w godzinach wieczornych.

Pamiętaj, że wśród naszych pracowników nie znajdują się przypadkowi ludzie. To specjaliści nie tylko interesujący się bankowością i finansami. Wymienione dziedziny to dla nich również praca i sposób na życie. Z tego względu dążą do nieustannego rozwoju i poszerzania własnej wiedzy. Liczne przebyte szkolenia, konferencje, a także praca w instytucjach bankowych sprawiają, że są w stanie zaoferować obecnie najlepsze na rynku oferty związane z kredytami, ubezpieczeniami, produktami firmowymi czy inwestycyjnymi.

Jesteśmy uznaną na rynku instytucją wspomagającą, która nie jest pośrednikiem żadnego z banków. Zaufało nam już mnóstwo Polaków, z którymi jesteśmy w stałej współpracy. W świecie finansów kompetentny ekspert jest bowiem niezbędny!

Znajdź doradcę w swoim mieście

zachodniopomorskie pomorskie warminsko-mazurskie podlaskie mazowieckie kujawsko-pomorskie wielkopolskie lodzkie lubelskie swietokrzyskie podkarpackie lubuskie dolnoslaskie opolskie slaskie malopolskie
 
Dlaczego my?

Ostatnio na blogu

Mieszkanie dla Młodych - od A do Z

Jeśli jeszcze nie byłeś właścicielem mieszkania i nie przekroczyłeś 35. roku życia, masz okazję na nabycie nowego lokum w ramach rządowego programu "Mieszkanie dla Młodych". Jak to w ustawach bywa, znane są ogólniki, ale trudno znaleźć rzeczową odpowiedź na pytanie: kto tak naprawdę może otrzymać dofinansowanie? Oprócz warunków wspomnianych w pierwszym zdaniu tego wpisu, trzeba pamiętać, aby:
- zakupione lokum było nowe,
- lokal mieszkalny nie przekroczył 75 m2, a w przypadku domu jednorodzinnego 100 m2 (gdy wychowujemy minimum trójkę dzieci, ten limit wzrasta odpowiednio do 85 m2 i 110 m2)
- zaciągnąć kredyt na minimum 50% całej wartości mieszkania bądź domu na co najmniej 15 lat.
Jak to wygląda z dofinansowaniem? Dostajemy 10% wartości nieruchomości do wkładu własnego przy zaczerpniętym kredycie, a w przypadku posiadania dziecka 15%. Kolejne 5% możemy otrzymać, gdy w ciągu 5 kolejnych lat będziemy wychować już trójkę dzieci. Opisywana dopłata obowiązuje tylko do 50 m2 zakupionego mieszkania.

Dowiedz się więcej

Czy wiesz, że?

Poradnik kredytobiorcy

Czym jest pożyczka krótkoterminowa?

Chwilówka różni się od kredytu bankowego pod wieloma względami (choć niektóre banki także ją oferują). Przede wszystkim, jak sama nazwa wskazuje, pieniądze są pożyczane na krótki okres, zazwyczaj od jednego dnia do miesiąca. Im dłuższy okres spłaty wybierzemy, tym więcej przyjdzie nam zapłacić. Jeśli natomiast nie zdążymy w terminie oddać całej kwoty, musimy liczyć się z dodatkowymi opłatami, ponoszonymi w regularnych odstępach czasu.  

Czy warto ubezpieczać kredyt hipoteczny?

Tak. Ubezpieczenie kredytu chroni przed niektórymi niepożądanymi skutkami, takimi jak śmierć kredytobiorcy, ciężka choroba, utrata pracy czy zniszczenie mieszkania.

Kto ma dostęp do danych zgromadzonych w BIK?

Dostęp do danych ma prokuratura, sąd, a także instytucje ustawowo udzielające kredytów, czyli banki i SKOK-i. Działają z Biurem Informacji Kredytowej na zasadzie wzajemności, poprzez udostępnianie informacji o spłacanych zobowiązaniach przez danego klienta.

Lokata? Lepiej na dłużej

Przede wszystkim należy pamiętać, że banki potrzebują pieniędzy składanych na lokatach, aby móc przekazać je do dalszego obrotu, między innymi udzielając kredytów. Dlatego z punktu widzenia tych instytucji, najlepiej abyśmy składali jak największe kwoty na długie okresy czasu.

Czy bez wkładu własnego otrzymam kredyt hipoteczny?

Od 2014 roku nie. Zgodnie z nowymi wytycznymi zaciągnięcie kredytu hipotecznego umożliwia tylko wkład własny w wysokości minimum 5 % wartości nieruchomości.

Jaki jest minimalny i maksymalny okres kredytowania?

Okres minimalny zazwyczaj nie jest określony. Od 2014 roku zmalał za to maksymalny okres kredytowania, który obecnie wynosi 35 lat.

Dowiedz się więcej